PracaOferty pracy Dąbrowa Górnicza › Doradca Techniczno-Handlowy w Branży Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Kto szuka:

DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Sp. Jawna

Doradca Techniczno-Handlowy w Branży Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Lokalizacja:

Dąbrowa Górnicza, ul. Chemiczna 6

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nowych klientów i umacnianie pozycji firmy na rynku.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Kompleksowa obsługa procesu ofertowania.
  • Efektywna współpraca z działami zaopatrzenia i produkcji.
  • Utrzymywanie księgi klienta oraz regularny kontakt.
  • Delegacje celem rozpoznania potrzeb klienta.
  • Udział w procesie wdrożenia sprzedawa

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Gotowość do pracy w delegacji.
  • Znajomość j. angielskiego oraz pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Wynagrodzenie: 5500 - 8000 zł brutto.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Sp. Jawna

branże: Sprzedaż