PracaOferty pracy Turza (pow. zawierciańskiAutomatyk na Wydziale Utrzymania Ruchu

Kto szuka:

FOB-DECOR Sp. z o.o.

Stanowisko:

Automatyk na Wydziale Utrzymania Ruchu

Numer referencyjny:

Autom/Praca.pl/03-10-2024

Lokalizacja:

Turza (pow. zawierciański, gm. Łazy)

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

JEŚLI:

  • masz wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, mechatronika, automatyka i robotyka),
  • potrafisz programować sterowniki PLC (Siemens, Mitsubishi),
  • posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu przeprowadzania analiz awarii,
  • potrafisz czytać dokumentację techniczną,
  • posiadasz uprawnienia SEP do 1kV,
  • potrafisz diagnozować i podejmować naprawy systemów automatyki przemysłowej, urządzeń elektronicznych i maszyn,

DODATKOWO: (umiejętności opcjonalne, ale mile widziane),

  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • masz doświadczenie w pracy na tym samym lub pokrewnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu,
  • znasz i obsługujesz programy wspomagania prac inżynierskich (SolidWorks, AutoCad),

Wymagania stawiane pracownikowi:

CO BĘDZIESZ ROBIĆ ?

  • diagnozować i usuwać ewentualne awarie,
  • wykonywać okresowe przeglądy maszyn,
  • tworzyć dokumentację techniczną,
  • wykonywać proste instalacje automatyki przemysłowej,
  • konserwować oraz programować systemy wizyjne,
  • modyfikować urządzenia pod względem optymalizacji wydajności maszyn,

Firma oferuje:

CO OFERUJEMY?
  • bezpieczne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zapewniającą pewność zatrudnienia i rozwój kariery,
  • atrakcyjne i adekwatne do doświadczenia i umiejętności kandydata wynagrodzenie,
  • darmowy transport firmowym autokarem na trasie Turza – Zawiercie – Turza, aby ułatwić codzienny dojazd do pracy,
  • Kartę MULTISPORT, kartę lunchową, owocowe środy,
  • program poleceń pracowniczych,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach oraz Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE),
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pakiet szkoleń specjalistycznych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-20

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: FOB-DECOR Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

W dzisiejszym świecie, znajomość języków obcych jest nie tylko atutem w życiu osobistym, ale przede wszystkim kluczem do sukcesu zawodowego. W erze, w której w biznesie zacierają się granice państw, a międzynarodowa współpraca jest na ...

Proces rozliczania wynagrodzenia kierowcy jest dość skomplikowany, o czym najdobitniej świadczyć może liczba popełnianych przy nim błędów. Taki stan rzeczy wynika m.in. z często zmieniających się w branży transportowej przepisów. Jak ...