eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KORNICE › Automatyk/Mechanik/Mechatronik

Kto szuka:

Eko Okna S.A.

Stanowisko:

Automatyk/Mechanik/Mechatronik

Lokalizacja:

KORNICE

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jak będzie wyglądał Twój dzień pracy?

  • będziesz programować  maszyny najnowszych generacji, takie jak Graf Synergi, Urban, Rotox, Elumatec
  • będziesz usuwać usterki programowe, elektryczne, pneumatyczne i mechaniczne tak, by przerwy techniczne nie zaburzały procesów produkcyjnych
  • będziesz dbać o to, by sprzęty naszego parku maszynowego były stale sprawne i  gotowe do produkcji okien i drzwi dla klientów na całym świecie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • układy sterowania maszyn to temat, w którym czujesz się jak ryba w wodzie
  • masz wykształcenie techniczne i wiedzę z obszaru mechaniki, mechatroniki lub automatyki
  • bez problemu posługujesz się dokumentacją techniczną
  • chcesz zgłębiać tajniki pracy z maszynami i zdobywać kolejne kwalifikacje (takie jak: SEP, spawanie, obsługa podestów ruchomych) oraz poszerzać wiedzę (m.in. podczas kilkustopniowych szkoleń BECKHOFF)
  • jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 2zmianowym

Jeśli posiadasz uprawnienia SEP do 1kV i znajomość programu TwinCAT, masz u nas dodatkowego plusa!

Pracując u nas, możesz liczyć na:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • premię uznaniową
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • pracowniczy program emerytalny
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • stołówkę pracowniczą
  • benefity dla rodziców - m.in. wyprawka dla noworodka
  • rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów
  • zorganizowany dojazd do/z pracy z wielu kierunków

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Eko Okna S.A.

branże: Produkcja / Przemysł