eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KORNICE › Analityk w Dziale Zakupów

Kto szuka:

Eko Okna S.A.

Stanowisko:

Analityk w Dziale Zakupów

Lokalizacja:

KORNICE

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Przygotowywanie zapytań SQL
  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu, Działu Zakupów i Działu Zaopatrzenia
  • Monitorowanie i analiza efektywności kluczowych procesów zakupowo – zaopatrzeniowych (KPI)
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów dotyczących poziomu zapasu, rotacji, wiekowania
  • Tworzenie i optymalizacja narzędzi analitycznych
  • Analizę zmian cen
  • Prognozowanie zakupów
  • Monitorowanie, raportowanie i analizowanie zapasów w łańcuchu dostaw
  • Bieżącą analiza potrzeb produkcyjnych, uczestniczenie w programie dotyczącym redukcji kosztów
  • Analizę struktury zapasów oraz utrzymywanie poziomu zgodnego z celami biznesowymi firmy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie
  • Masz doświadczenia w tworzeniu zapytań w języku SQL
  • Znasz bardzo dobrze MS Excel oraz VBA (OFFICE)
  • Posiadasz umiejętność tworzenia statystyk i analiz
  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Lubisz pracę z dużą ilością danych
  • Nie boisz się pracy pod presją czasu
  • Praktyczne zastosowanie Power Pivot oraz Power Query będzie dodatkowym atutem!

Pracując u nas, możesz liczyć na:

  • premie miesięczne i świąteczne
  • umowę o pracę
  • pracowniczy program emerytalny
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • stołówkę pracowniczą
  • rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów
  • benefity dla rodziców
  • zorganizowany dojazd do/z pracy z wielu kierunków

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Eko Okna S.A.

branże: Konsulting