PracaOferty pracy OpatówInżynier / Kierownik Robót - branża elektryczna

Kto szuka:

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Inżynier / Kierownik Robót - branża elektryczna

Lokalizacja:

Opatów

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy: wykonywanie zestawień materiałowych i kosztorysów, nadzorowanie pracowników,
  • koordynacja branżowa,
  • tworzenie dokumentacji warsztatowej,
  • wykonywanie dokumentacji powykonawczej,
  • zamawianie materiałów produkcyjnych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe - elektryczne,
  • bardzo dobra znajomość obsługi Word, Excel, AutoCad,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • ogólna znajomość zagadnień branżowych, orientacja w przepisach budowlanych,
  • umiejętność efektywnego zarządzanie czasem,
  • samodzielność i umiejętność logicznego myślenia,
  • prawo jazdy kat. B,
  • chęć rozwoju osobistego,
  • kreatywność,
  • komunikatywność.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • umowa o pracę lub umowa w formule B2B,
  • możliwość realizacji ciekawych projektów, rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon),
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • indywidualne premie za wyniki pracy,
  • możliwość zakwaterowania w bliskiej okolicy Zakładu Produkcyjnego w Ostrowcu Świętokrzyskim,
  • spotkania integracyjne,
  • rodzinna atmosfera pracy,
  • brak dress code'u,
  • darmowa kawa / herbata / mleko,
  • parking dla pracowników.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Trudne i emocjonalnie wymagające rozmowy są elementem codzienności każdego człowieka, spotykamy się z nimi zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chociaż zwykle uznawane za niewygodne, to najczęściej spełniają kluczową funkcję w ...

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium RP, przedstawiony przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, koncentruje się aktualnie na formie zatrudnienia opartej na umowie o pracę. Nie ...