eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy SierpcKasjer - Sprzedawca

Kto szuka:

Gram Sadeccy sp.j.

Stanowisko:

Kasjer - Sprzedawca

Lokalizacja:

Sierpc

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa klientów,
  • układanie towaru wg. zasady FIFO,
  • utrzymanie czystości na sklepie i zapleczu,
  • przygotowywanie zamówień,
  • pilnowanie przydatności i świeżości produktów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • znajomość języka polskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym,
  • aktualne badania sanitarno–epidemiologiczne,
  • sumienność i uczciwość,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i dbałość o powierzone mienie,
  • gotowość do pracy zmianowej.
Mile widziane:
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności,
  • pakiet dodatkowych benefitów,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym zespole.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-19

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Gram Sadeccy sp.j.

branże: Sprzedaż

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym (z ang. work-life balance) w pracy prawnika jest szczególnie istotna ze względu na specyfikę tego zawodu, który często wiąże się z dużym obciążeniem fizycznym i umysłowym. W tym artykule ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.