PracaOferty pracy SieradzSIERADZ! Poszukujemy Magistra farmacji do apteki!

Kto szuka:

Praca.farmacja.pl

Stanowisko:

SIERADZ! Poszukujemy Magistra farmacji do apteki!

Lokalizacja:

Sieradz

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy Magistra farmacji do apteki w Sieradzu!

U nas otrzymasz umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie (8000zł netto!!) oraz dodatkowe świadczenia pozapłacowe.

Jeśli masz wykształcenie farmaceutyczne oraz doświadczenie w pracy w aptece, zostań naszym pracownikiem.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Praca.farmacja.pl

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...