eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy SiemiatyczePracownik restauracji

Kto szuka:

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Stanowisko:

Pracownik restauracji

Lokalizacja:

Siemiatycze

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje główne zadania:
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi i budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami Restauracji
  • dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy
  • obsługa kasy fiskalnej

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy od Ciebie:
  • dyspozycyjność - otwartość na pracę zmianową
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie do Klientów
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich szybkiego uzupełnienia)
  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z gastronomią i/lub z kasą fiskalną

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:
  • umowę o pracę lub umowę zlecenie (według preferencji kandydata)
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i pracę w bardzo dobrej atmosferze, w młodym zespole

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Spawacz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Pomocnik operatora

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-09

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...