PracaOferty pracy SiemiatyczeOpiekun zmiany w barze gastronomicznym

Kto szuka:

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Stanowisko:

Opiekun zmiany w barze gastronomicznym

Lokalizacja:

Siemiatycze

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje główne zadania:
  • koordynowanie pracy zespołu pracowników baru na przydzielonej zmianie
  • współpraca z kadrą zarządzającą w procesie zamówień towaru i surowców niezbędnych do przygotowywania potraw Top Drive
  • bieżące monitorowanie jakości przygotowywanych potraw wg określonych procedur i standardów Baru
  • dbałość o właściwą jakość obsługi Klienta
  • szkolenie nowych pracowników
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych oraz sporządzanie raportów fiskalnych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy od Ciebie:
  • doświadczenie w pracy w barze szybkiej obsługi/w gastronomii i znajomość specyfiki pracy
  • mile widziane doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu
  • dobra praktyka z obsługą Klienta, także w sytuacjach reklamacyjnych
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:
  • umowa o pracę
  • talony na święta i premie, związane z wynikami
  • prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się dużej firmie z możliwością rozwoju i awansu zawodowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-27

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...

Branża IT przechodzi burzliwy okres zmian. Spowolnienie gospodarcze, niestabilna sytuacja polityczna, a przede wszystkim skokowy rozwój technologii spowodowały, że rynek IT utracił jedną ze swych ważnych cech - pewność zatrudnienia. Obecne ...

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...