PracaOferty pracy Siemianowice ŚląskieTechnik procesu montażu

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Technik procesu montażu

Lokalizacja:

Siemianowice Śląskie

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Prowadzimy rekrutację do nowej firmy, która dostarcza produkty dla branży medycznej i farmaceutycznej.

Zadania:

  • Kontrola parametrów pracy linii produkcyjnej
  • Podstawowe ustawienia maszyn produkcyjnych
  • Usuwanie drobnych awarii oraz podstawowa konserwacja
  • Wymiana materiałów eksploatacyjnych używanych w produkcji
  • Wsparcie techniczne zmiany
  • Kontrola jakości produktów

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Umiejętność ustawiania parametrów maszyn
  • Podstawowa wiedza techniczna
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym
  • Dofinansowanie do posiłków, karty sportowej, ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej
  • Szkolenia i możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-25

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Dyrektywa 2023/970 zacznie obowiązywać od 7 czerwca 2026 roku. Już teraz organizacje powinny zacząć się przygotowywać na jej nadejście - zwłaszcza te zatrudniające ponad 150 pracowników. Na te firmy bowiem prawo nakłada najpoważniejsze ...