eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Siedlce › Prawnik / Radca Prawny

Kto szuka:

Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o.

Stanowisko:

Prawnik / Radca Prawny

Lokalizacja:

Siedlce

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych oraz pozostałych dokumentów
  • Współpraca z Radcami Prawnymi
  • Udział w rozprawach
  • Analizowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy,
  • Kontakt z Klientem,
  • Wsparcie w bieżącej obsłudze prawnej stałych klientów,

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii lub w instytucji bankowej,
  • Umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Wysoka kultura osobista
  • Rzetelność, sumienność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Praca w Kancelarii o ogólnopolskim zasięgu,
  • Wynagrodzenie odpowiednie do zdobytego dotychczas doświadczenia,
  • Wsparcie i pomoc od Naszych doświadczonych pracowników,

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o.

branże: Prawo