eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy SanokTechnik ds. Majątku Sieciowego

Kto szuka:

PGE Dystrybucja S.A.

Stanowisko:

Technik ds. Majątku Sieciowego

Numer referencyjny:

PGED/OR/26/2024

Lokalizacja:

Sanok

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • obsługa zdarzeń związanych z różnymi opłatami, tj. administracyjnymi, za umieszczanie urządzeń  w pasie drogowym, użytkowanie gruntów pokrytych wodami, dzierżawę gruntów,
  • ocena merytoryczna faktur usługowych, tworzenie kontraktów oraz zamówień,
  • ewidencja zleceń w zakresie usług taryfowych i pozataryfowych,
  • oględziny linii napowietrznych i kablowych SN i nN, oświetlenia ulicznego oraz stacji transformatorowych,
  • odbiory i sprawdzenia urządzeń elektroenergetycznych SN i nN oraz prac po przeglądach okresowych  i wycinkach,
  • opiniowanie dokumentacji projektowych,
  • odbiory, aktualizacja dokumentacji linii światłowodowych,
  • odbiory etapowe i częściowe robót inwestycyjnych,
  • sprawdzanie i rozliczanie dokumentacji eksploatacyjnej,
  • ewidencja oraz udzielanie odpowiedzi w zakresie reklamacji i skarg związanych z funkcjonowaniem sieci elektroenergetycznych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrycznych lub pokrewnym,
  • preferowane świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych w zakresie eksploatacji i dozoru,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel,
  • mile widziana znajomość SAP.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: PGE Dystrybucja S.A.

branże: Dział techniczny

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...