eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Sanok › Inżynier ds. Przyłączeń

Kto szuka:

PGE Dystrybucja S.A.

Stanowisko:

Inżynier ds. Przyłączeń

Numer referencyjny:

PGED/OR/15/2024

Lokalizacja:

Sanok

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • obsługa dokumentów związanych z procesem przyłączeniowym,
  • obsługa systemów PNO, wprowadzanie danych do SAP i innych systemów dedykowanych,
  • zatwierdzanie danych wejściowych do założeń projektowych,
  • ocena merytoryczna przygotowanych wniosków inwestycyjnych,
  • analiza inwestycji przyłączeniowych pod względem ekonomicznym i technicznym,
  • analizowanie, kompletowanie i opiniowanie danych programowych na budowę, rozbudowę sieci dystrybucyjnej,
  • udział w wizjach lokalnych niezbędnych do konstruktywnego określenia warunków przyłączenia oraz w odbiorach technicznych,
  • obsługa odwołań, skarg i reklamacji z obszaru przyłączania.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe elektryczne lub pokrewne,
  • mile widziane doświadczenie w branży energetycznej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • świadectwo kwalifikacyjne grupy E,
  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne grupy D.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-01

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: PGE Dystrybucja S.A.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia