eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Sandomierz › STARSZY REFERENT

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

STARSZY REFERENT

Lokalizacja:

Sandomierz

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0424

Obowiązki:

- Prowadzenie ewidencji pomocniczej oraz planu eksploatacji
- Prowadzenie oraz archiwizacja dokumentacji
- Współpraca z WOG i RBL-og dotycząca stanu technicznego sprzętu
- Zgłaszanie potrzeb remontowo - naprawczych
- Sporządzanie obowiązujących sprawozdań i meldunków

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa programów pakietu MS OFFICE
  • obsługa komputera

Wymagania pożądane:

  • Obsługa programu MS Excel

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące
  • wyższe (w tym licencjat)

Zawód:

  • Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne:- posiadanie wykształcenia średniego lub wyższego - kserokopie dokumentów potwierdzających 3-letni staż pracy Wymagania dodatkowe:- biegła obsługa komputera - umiejętność obsługiwania Pakietu MS Office, MS Excel - umiejętność analizy i syntezy informacji - dokładność, sumienność, dyskrecja, obowiązkowość, odpowiedzialność Prawdopodobny okres zatrudniania od 01.09.2024r. - po dopełnieniu wszystkich warunków formalnych.

Miejsce pracy: 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty:- wniosek w formie listu motywacyjnego- życiorys CV z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( ogólne rozporządzenie o ochronie danych) o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych- kserokopię dokumentów dotyczących wykształcenia - kserokopię dokumentów dotyczących przebiegu dotychczasowego zatrudnieniaOsoby zainteresowane proszone są o składanie pisemnego wniosku o zatrudnienie wraz z załącznikami adresowane do Dowódcy Jednostki Wojskowej 3533 w Sandomierzu za pośrednictwem kancelarii jawnej do dn. 31.07.2024.Oferty złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa