eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Rzeszów › SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ

Lokalizacja:

Rzeszów

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1794

Obowiązki:

przyjmowanie dostaw miesa i jego przetworów, przechowywanie mięsa i jego przetworów w punkcie sprzedazy, przygotowywanie mięsa i jego przetworów do sprzedaży oraz jego ekspozycja i oznaczenie, obsługiwanie klientów podczas sprzedaży mięsa i jego przetworów zgodnie ze standardami jakości, kontrolowanie jakości sprzedawanego mięsa i jego przetworów

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • książeczka sanepidowska

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • dobra organizacja czasu pracy, firma zapewnia szkolenie dla osób które nie mają doświadczenia

Miejsce pracy: TADEUSZA REJTANA 67, 35-326 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-07

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Pracy sezonowej nie zabraknie. Ile można zarobić w wakacje?

    Pracy sezonowej nie zabraknie. Ile można zarobić w wakacje?

    Nadchodzą wakacje, a wraz z nimi wysyp ofert pracy sezonowej. Eksperci są przekonani, że i w tym roku chętni na dodatkowy zarobek nie będą mieli większych problemów ze znalezieniem zatrudnienia i to zarówno w Polsce, jak i poza jej ...

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Praca na wakacje. Gdzie zarobimy najwięcej?

    Praca na wakacje. Gdzie zarobimy najwięcej?

    Tegoroczni maturzyści już mają wakacje, niebawem dołączą do nich licealiści i studenci. Dla niektórych będzie to pora odpoczynku, dla innych doskonały czas na dorobienie. Eksperci Tikrow, aplikacji z ofertami pracy natychmiastowej ...