PracaOferty pracy RzeszówSPRZEDAWCA STOISKA TRADYCYJNEGO (LADA MIĘSNA)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPRZEDAWCA STOISKA TRADYCYJNEGO (LADA MIĘSNA)

Lokalizacja:

Rzeszów

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/4159

Obowiązki:

Wymagania:
•Wykształcenie zawodowe (mile widziane średnie),
•Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
•Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
•Gotowość do pracy zmianowej,
•Sumienność i dbałość o dobrą jakość pracy,
•Rzetelność i zaangażowanie.

Zakres obowiązków:
•Obsługa Klienta,
•Wykładanie towaru,
•Dbanie o estetykę stanowiska pracy.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • AKTUALNA KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH

Wykształcenie:

  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,- Wynagrodzenie: podstawa + atrakcyjny system premiowy,- Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, - Dofinansowanie karty Multisport, - Program rabatowy, - Bony/Paczki świąteczne.

Miejsce pracy: Okulickiego 20, 35-222 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA BRYGADZISTA Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA KIEROWCA AKCJI ZIMOWEJ

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż

No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...