PracaOferty pracy Rzeszów › SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ON-LINE (SALON ŁAZIENEK)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ON-LINE (SALON ŁAZIENEK)

Lokalizacja:

Rzeszów

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2731

Obowiązki:

Prowadzenie sprzedażą on-line/sklep internetowy, dbałość o szybką realizację zamówień, aktualizacja i nadzór nad aktualną oferty sklepu, koordynacja procesów logistycznych, podejmowanie działań promocyjnych, obsługa procesów reklamacyjnych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Pracodawca wymaga : doświadczenia w prowadzeniu i/lub obsłudze sklepów internetowych (warunek konieczny), biegłej znajomości aplikacji biurowych, zdolności analitycznych i logicznego myślenia, samodzielności i sprawności w działaniu, Dodatkowym i bardzo istotnym atutem będzie znajomość branży armatury i ceramiki, Pracodawca oferuje:umowę o pracę na pełny etappracę w renomowanej firmie należącej do liderów w branży budowlanej w regioniesamodzielne stanowisko pracymożliwość rozwoju osobistego poprzez udział w szkoleniach i spotkaniach branżowych (krajowych i zagranicznych)Miejsce pracy: Rzeszów

Miejsce pracy: GEODETÓW 3, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż