PracaOferty pracy Rzeszów › Specjalista ds. Kontraktacji - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. Kontraktacji - rekrutacja online

Lokalizacja:

Rzeszów

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zapraszamy do przesłania CV poprzez kliknięcie APLIKUJ. Chętnie odpowiemy na pytania i porozmawiamy z Tobą o tym projekcie.

Specjalista ds. KontraktacjiMiejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

  • Organizacja postępowań zakupowych (w tym przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych, koordynowanie pytań i odpowiedzi, monitorowanie zainteresowania, zbieranie, weryfikowanie, porównywanie i analizowanie ofert oraz prowadzenie stosownej dokumentacji dla tego zakresu)
  • Negocjowanie warunków handlowych oraz warunków realizacji z kontrahentami w zgodności z kontraktem
  • W uzgodnieniu z pozostałymi jednostkami firmy opracowywanie i zapewnienie terminowego podpisywania umów z dostawcami, podwykonawcami, etc.
  • Opracowywanie i zapewnienie realizacji Harmonogramów Zakupów
  • Uzgadnianie warunków Umów z Podwykonawcami/ Dostawcami
  • Opracowywanie Umów z Podwykonawcami/ Dostawcami, przygotowywanie ich do podpisu, przekazywanie do zatwierdzenia przez Zamawiającego – w ścisłej współpracy z działem prawnym i Dyrekcją Projektu
  • Współpraca z partnerem konsorcjum
  • Wsparcie Dyrektora Projektu w negocjacjach z kontrahentami i Klientem
  • Analiza rynku dostawców, podwykonawców i usługodawców oraz poszukiwanie nowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy na budowach energetycznych/ przemysłowych oraz w prowadzeniu postępowań zakupowych z ramienia Generalnego Wykonawcy)
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel
  • Wysoka samodyscyplina pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-22

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura