eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Rzeszów › ROBOTNIK GOSPODARCZY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ROBOTNIK GOSPODARCZY

Lokalizacja:

Rzeszów

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2740

Obowiązki:

prowadzenie spraw zaopatrzeniowo-gospodarczych;
prowadzenie spraw związanych z kompleksową obsługą serwisową urządzeń wielofunkcyjnych;
przygotowywanie danych do zamówień z zakresu materiałów biurowych i wody pitnej w sezonie letnim;
rozładunek i przyjęcie na magazyn zakupionych materiałów, mebli, wyposażenia, druków oraz ich dystrybucja do IAS i podległych jednostek;
przygotowanie mebli i wyposażenia (rozpakowanie, złożenie, sprawdzenie) i dostarczenie na miejsce użytkowania;
pomoc pracownikom przy alokacjach;
realizacja innych zadań z zakresu spraw zaopatrzenia gospodarczego.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa komputera

Wykształcenie:

  • podstawowe

Wymagania pożądane:

  • PRAWO JAZDY KAT. B

Pozostałe wymagania:

  • Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów do pracy:wykształcenie co najmniej podstawoweumiejętności interpersonalne: grzeczność, uprzejmość, łatwość komunikacji, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizacji czasu pracy,mile widziane prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi komputera,mile widziane doświadczenie w zakresie zadań wykonywanych na stanowisku,stan zdrowia umożliwiający podnoszenie i przenoszenie przedmiotów zgodnie z normami BHP.

Miejsce pracy: Geodetów 1, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Termin i miejsce składania dokumentów (osobiście lub drogą pocztową):do dnia 8 lipca 2024 r., na adres: Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie, ul. Geodetów 1, 35-959 Rzeszów (decyduje data: stempla pocztowego/osobistego dostarczania oferty do urzędu), oferty nadane w inny sposób nie będą podlegać rozpatrzeniu.Wymagane dokumenty:życiorys/CV i list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzające spełnienie wymagania w zakresie wykształcenia, oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych, oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego.Oferty niespełniające wymagań formalnych, niekompletne lub złożone po wskazanym terminie nie podlegają rozpatrzeniu.Zniszczenie dokumentów:dokumenty złożone przez kandydatów ulegają zniszczeniu po zakończeniu procesu naboru, z wyjątkiem dokumentów najlepszych kandydatów wymienionych w protokole, które przechowuje się nie dłużej niż przez okres trzech miesięcy, licząc od dnia nawiązania stosunku pracy z osobą wyłonioną w drodze naboru.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna