eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Amsterdam › Tynkarz

Kto szuka:

MP Bouwservice Int BV

Stanowisko:

Tynkarz

Lokalizacja:

Amsterdam, Hilversum, Harderwijk

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

Do pracy na budowach w Holandii potrzebny od zaraz tynkarz z doświadczeniem, posiadający swoja własną działalność gospodarczą polska lub holenderska. Mile widziany samochód i podstawowe narzędzia. Większe narzędzia do pracy udostępnione przez nasza firmę. Dojazd do pracy własnym autem, kilometry płacone przez nasza firmę. Praca w okolicach Amsterdam, Hilversum, Harderwijk.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Praca na zasadzie umowy o dzieło. Miesięczne wynagrodzenie miedzy 22000zł a 32000zł. W zależności od kwalifikacji.
  • Mieszkanie udostępniane przez nasza firmę, odpłatnie. Stawka za mieszkanie 165€ na tydzień.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Pracownik sklepu Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Malarz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-23

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: MP Bouwservice Int BV

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura