eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Rzeszów › Manager / Dyrektor

Kto szuka:

Invelo Energy Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Manager / Dyrektor

Lokalizacja:

Rzeszów

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Zarządzanie zespołem handlowców i wyznaczanie celów sprzedażowych
  • Umiejętne motywowanie pracowników z zachowaniem najwyższych standardów kultury osobistej
  • Opracowanie strategii sprzedaży w firmie działającej w branży OZE
  • Monitorowanie wyników sprzedażowych i analiza wskaźników sprzedaży
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami oraz partnerami biznesowymi
  • Opracowywanie planów marketingowych i promocyjnych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i zawieranie umów sprzedażowych
  • Udział w targach i konferencjach branżowych
  • Rozwijanie działalności sprzedażowej oraz poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży
  • Raportowanie wyników sprzedażowych prowadzonej grupy
  • Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z początkującymi handlowcami

Wymagania stawiane pracownikowi:

CO OFERUJEMY?

WYSOKIE PROWIZJE
Gwarantujemy wysokie prowizje, które zwiększają się proporcjonalnie do ilości zawartych umów. Najlepsi handlowcy zarabiają nawet powyżej 100 000 zł.

SZYBKA WYPŁATA
Rozliczamy się dwa razy w miesiącu.

NAJBARDZIEJ ROZBUDOWANY PROGRAM PREMIOWY W BRANŻY OZE
Dopłaty do leasingu/raty auta w wysokości od 1500-3500 zł miesięcznie, wakacje all inclusive dla najlepszych sprzedawców (wraz z osobą towarzyszącą) , atrakcyjne bonusy w postaci sprzętu wysokiej klasy (iPhone, Macbook), darmowa platforma szkoleniowa Invelo Sales Academy i inne.

KNOW HOW
Przekazujemy Ci nie tylko wiedzę merytoryczną, ale także wachlarz praktycznych umiejętności handlowych w ramach Invelo Sales Academy.

WSPARCIE BACKOFFICE
Nie musisz przejmować się posprzedażową obsługą klienta. Nasz partner zajmie się klientem od momentu przekazania mu zawartej umowy sprzedażowej.

PRZEJRZYSTA ŚCIEŻKA KARIERY
Awanse w Invelo otrzymujesz wyłącznie na podstawie wypracowanych wyników. Zasada jest prosta - sprzedajesz, awansujesz, zyskując przy tym większe prowizje.

Firma oferuje:

KOGO SZUKAMY?

DOŚWIADCZONYCH HANDLOWCÓW
Wymagamy doświadczenia w handlu i min. 1,5-2 rocznego doświadczenia w branży OZE.

AMBITNYCH I ZMOTYWOWANYCH
Szukamy osób, które pomimo posiadanego doświadczenia, chcą stale rozwijać się i podnosić swoje kompetencje zawodowe.

PRAWDZIWYCH LIDERÓW
Od pracowników na stanowiskach menadżerskich wymagamy kompetencji, które pozwolą im zarządzać zespołem w sposób efektywny z jednoczesnym zachowaniem najwyższych standardów kultury osobistej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: Invelo Energy Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Od 1 kwietnia wyższe odszkodowanie za wypadek przy pracy

    Od 1 kwietnia wyższe odszkodowanie za wypadek przy pracy

    Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

  • Praca w święta, niedziele handlowe i wyprzedaże pozwoli dorobić

    Praca w święta, niedziele handlowe i wyprzedaże pozwoli dorobić

    Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Chandra powakacyjna? Oto 8 sposobów na wellbeing po urlopie

    Chandra powakacyjna? Oto 8 sposobów na wellbeing po urlopie

    Powrót do pracy po wakacjach bywa dla wielu pracowników dość traumatycznym przeżyciem, szczególnie w przypadku, gdy już od pierwszych chwil w biurze muszą mierzyć się z długą listą ASAP-ów i wypełnioną po brzegi skrzynką pocztową ...