eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy RzeszówMAGAZYNIER/ PRACOWNIK PRODUKCJI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MAGAZYNIER/ PRACOWNIK PRODUKCJI

Lokalizacja:

Rzeszów

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/4101

Obowiązki:

Firma w branży lotniczej poszukuje osobę na stanowisko magazynier/pracownik produkcji.

Możliwośc pracy na różnych sekcjach:
- rozładunek/załadunek;
- przyjęcie towaru;
- cięcie na maszynach;
- wydanie materiału;
- kontrola jakości.

Gwarantujemy:
- zatrudnienie na umowe o prace;
- stałe miesięczne wynagrodzenie oraz możliwośc podwyżki po okresie szkoleniowym.

Oferujemy:
- prace w młodym zespole;
- bezpłatne szkolenia;
- możliwość rozwoju;
- świadczenia socjalne: na życie oraz multisport,
- świadczenia urlopowe,
- spotkania integracyjne.
- prywatna opieka medyczna dla pracowników

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • EFEKTYWNA PRACA W ZESPOLE

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Sumienność, dyspozycyjność, niekaralność, umiejętność pracy w zespoleMile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Miejsce pracy: Innowacyjna 3, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-05

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Trwa sezon na pracę sezonową. Wiele osób korzysta z tej formy zgromadzenie dodatkowych oszczędności i zdobycia doświadczenia w rożnych branżach. Dla uczniów i studentów to często pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy w ogóle. Eksperci HR ...

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.