PracaOferty pracy RzeszówBrygada Pracowników Mostowych - Słowacja (m/k)

Kto szuka:

Budimex SA

Stanowisko:

Brygada Pracowników Mostowych - Słowacja (m/k)

Lokalizacja:

Rzeszów

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Bratysława, Słowacja

Pracując w Budimex zyskasz:​

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Platformę  z benefitami MyBenefit
  • Darmowe  zakwaterowanie  (w przypadku delegacji)
  • Darmowy ciepły posiłek każdego dnia
  • Kartę sportową
  • Dodatkowy dzień wolny w urodziny/imieniny
  • Premię  za polecenie

Twoje przyszłe zadania:

Poszukujemy brygad ciesielsko - zbrojarskich, które charakteryzują się:

  • Doświadczeniem zawodowym w wykonywaniu prac ciesielskich, zbrojarskich,
  • Znajomością montażu/demontażu szalunków systemowych na podstawie rysunku technicznego (Peri, Ulma, Doka),
  • Umiejętnością betonowania elementów konstrukcji żelbetowych,
  • Dyspozycyjnością,
  • Zaangażowaniem,
  • Przestrzeganiem zasad BHP na budowie,
  • Dbałością o powierzony materiał i sprzęt,
  • Mobilnością.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie jako cieśla/zbrojarz w realizacji dużych kontraktów drogowych,
  • Umiejętność wykonywanie elementów żelbetowych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-08

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: Budimex SA

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w grudniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 9,6% wyższe r/r i wyniosło 8032,96 zł brutto. Względem listopada 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...