PracaOferty pracy Rzeszów › Asystent ds. Marketingu w Agencji Pracy

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Stanowisko:

Asystent ds. Marketingu w Agencji Pracy

Lokalizacja:

Rzeszów

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obecnie do zespołu w Rzeszowie poszukujemy kreatywnej i ambitnej osoby, która przejmie podstawowe czynności w marketingu oraz wesprze dział rekrutacji.

Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi! Z nami rozwiniesz skrzydła w dziale marketingu oraz  nauczysz się współpracy z działem rekrutacji.

Oferujemy:

·       Bezpłatne praktyki- z możliwością przejścia na umowę zlecenie po 1 msc próbnym
·       Elastyczny grafik- dopasowany do Twoich zajęć
·       Możliwość zdobycia doświadczenia w Agencji Pośrednictwa Pracy o ugruntowanej pozycji na rynku
·       Biuro w centrum Rzeszowa
·       Narzędzia pracy- laptop i telefon służbowy
·       Możliwość pracy zdalnej – po okresie wdrożenia

 Oczekiwania:
·       Status ucznia, bądź studenta
·       Dyspozycyjność min 20 h tygodniowo
·       Kreatywność oraz głowa nieskończonych pomysłów
·       Szybkość przyswajania nowych rzeczy
·       Umiejętność pracy pod presją czasu
·       Mile widziane doświadczenie w obsłudze Social Mediów oraz Canva

 Obowiązki:
·       Tworzenie treści, grafik, postów na Facebook oraz Instagram
·       Obsługa programów do tworzenia grafik- np. Canva
·       Tworzenie celów i ustalanie grupy odbiorców w kampaniach reklamowych
·       Czynności administracyjne
·       Współpraca oraz wsparcie w dziale rekrutacji

                                                 Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą prześlij swoje CV.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Matchmaker Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa