PracaOferty pracy RypinPrzedstawiciel Handlowy - Konsultant Edukacyjny

Kto szuka:

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy - Konsultant Edukacyjny

Lokalizacja:

Rypin

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Toruń, powiat brodnicki, powiat golubsko-dobrzyński, rypiński, chełmiński, wąbrzeski

Twoim zadaniem będzie:
  • Współpraca oraz budowanie długofalowych relacji w branży edukacyjnej – z dyrektorami szkół i przedszkoli, nauczycielami, pedagogami;
  • Prowadzenie spotkań sprzedażowych w oparciu o materiały marketingowe, katalogi, publikacje;
  • Budowanie silnej pozycji firmy i naszych produktów na rynku poprzez profesjonalne doradztwo i sprzedaż w zakresie wyboru najbardziej optymalnych rozwiązań edukacyjnych;
  • Finalizacja kontraktów i realizacja planów sprzedaży.

Wymagania stawiane pracownikowi:

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Pracę zgodną z kalendarzem roku szkolnego – aktywności dopasowane do okresu trwania roku szkolnego, wakacji, świąt, ferii szkolnych;
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego – 90% naszych kierowników regionalnych awansowało ze stanowiska Konsultanta - Doradcy Edukacyjnego;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szkolenia sprzedażowe i stałe wsparcie specjalistów rozwijające Twoje kompetencje;
  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop, CRM, samochód;
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu dla swojej rodziny oraz możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie, karta sportowa).

Firma oferuje:

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych oraz budowania profesjonalnych relacji opartych na wzajemnym szacunku i zaufaniu;
  • Samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy – nie przychodzisz codziennie do biura ponieważ to Ty ustalasz grafik spotkań dopasowany do potrzeb i możliwości swoich Klientów;
  • Umiejętności pozyskiwania nowych Klientów oraz doświadczenia w realizacji planów sprzedaży;
  • Twoim atutem będzie doświadczenie w sprzedaży produktów i usług do Klientów z segmentu B2B;
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.

branże: Sprzedaż

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.