PracaOferty pracy RybnikSpecjalista / Inżynier ds. sprzedaży – branża energetyczna/przemysłowa

Kto szuka:

ECOL Sp. z o.o.

Specjalista / Inżynier ds. sprzedaży – branża energetyczna/przemysłowa

Lokalizacja:

Rybnik

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołączając do zespołu będziesz odpowiedzialny za:
  • sprzedaż usług związanych z Utrzymaniem Ruchu/Serwisu Smarowniczego,
  • wyjazdy handlowe oraz wizje lokalne,
  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi,
  • prezentacja oferty produktowej oraz przygotowywanie ofert dla klientów,
  • negocjowanie warunków zawieranych transakcji,
  • analizę rynku oraz monitoring działań konkurencji,
  • dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami,
  • prowadzenie działań zmierzających do pozyskiwania nowych klientów,
  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy,
  • udział w targach i konferencjach,
  • współpraca z poszczególnymi komórkami firmy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • znajomość branży energetycznej lub przemysłowej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność oraz gotowość do podróży służbowych,
  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów,
  • zdolności negocjacyjne i perswazyjne.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia do wykonywania swoich obowiązków min. samochód służbowy, telefon, komputer,
  • premie i nagrody,
  • wsparcie doświadczonego pracownika na etapie szkolenia wstępnego,
  • finansowane przez nas ubezpieczenie NNW oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną realizowaną przez PZU obejmującą m.in. korzystanie z profilaktycznych badań krwi badań z zakresu EKG, RTG, USG, TK, NMR zabiegów ambulatoryjnych, szczepień przeciwko grypie sezonowej, wizyt bez skierowania do 30 lekarzy specjalistów,
  • dostęp do pracowniczego programu emerytalnego,
  • kartę MultiSport,
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia,
  • darmowy parking,
  • bogaty pakiet socjalny: premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-22

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: ECOL Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i ankiecie przeprowadzonej wśród 5000 pełnoetatowych ...