PracaOferty pracy RybnikInstalator systemów HVAC i sanitarnych

Kto szuka:

NOWREM GROUP Daniel Łata sp.k.

Stanowisko:

Instalator systemów HVAC i sanitarnych

Lokalizacja:

Rybnik

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wynagrodzenie do negocjacji – adekwatne do posiadanego doświadczenia,
kwalifikacji i umiejętności.

Zakres obowiązków:
  • Montaż i serwis instalacji HVAC, wodno-kanalizacyjnych i c.o.
  • Wykonywanie i renowacja istniejących instalacji sanitarnych i HVAC.
  • Utrzymanie i konserwacja urządzeń oraz instalacji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Minimum średnie wykształcenie techniczne.
  • Doświadczenie w montażu instalacji (klimatyzacja, wentylacja, wod.-kan., c.o.).
  • Znajomość branży sanitarnych i HVAC.
  • Umiejętność interpretacji schematów i obsługi narzędzi specjalistycznych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Preferowane dodatkowe kwalifikacje jak uprawnienia energetyczne SEP, certyfikaty branżowe.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Pakiet socjalny i możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Narzędzia pracy, telefon i samochód służbowy.
  • Karta Multisport.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Informatyk / Programista Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Główny Kasjer

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: NOWREM GROUP Daniel Łata sp.k.

branże: Dział techniczny

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...