PracaOferty pracy Ruda ŚląskaSpecjalista ds. badań i rozwoju

Kto szuka:

Rotenso Spółka z ograniczona odpowiedzialnością

Stanowisko:

Specjalista ds. badań i rozwoju

Lokalizacja:

Ruda Śląska

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • masz wykształcenie wyższe techniczne;
  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu badań urządzeń technicznych;
  • jesteś samodzielny w działaniu oraz dobrze organizujesz pracę;
  • jesteś odpowiedzialny i zaangażowany w wykonywane obowiązki;
  • jesteś dociekliwy i masz analityczne podejście w rozwiązywaniu problemów technicznych;
  • umiesz swobodnie korzyst z arkuszy kalkulacyjnych oraz procesorów tekstu.
Mile widziane:
  • znajomość środowiska Google Workspace;
  • znajomość protokołów komunikacyjnych (I2C, MODBUS);
  • umiejętność tworzenia skryptów do obróbki danych z testów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • przygotowanie stanowisk i urządzeń pomiarowych;
  • analizę rozwiązań technicznych;
  • współudział w przygotowaniu założeń konstrukcyjnych;
  • współudział w prowadzeniu badań (akustycznych, szczelności, przepływowych, termicznych, zgodności z LVD i EMC);
  • przygotowanie urządzeń do badań w laboratorium wewnętrznym i zewnętrznym oraz w warunkach rzeczywistych;
  • analizowanie otrzymanych wyników;
  • sporządzenie raportów z badań;
  • współudział w prototypowaniu urządzeń.

Firma oferuje:

Nasza oferta:
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – rozwojowej branży klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • rozbudowany system szkoleń ( jeśli jesteś spoza branży wszystkiego Cię nauczymy);
  • wynagrodzenie podstawowe i system premiowy;
  • możliwość rozwoju zawodowego na różnych szczeblach struktury firmy(wewnątrz działu jak i poza nim);
  • dofinansowanie do pakietu Multisport;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;
  • współpraca z jedną ze szkół wyższych (rabat na studia każdego stopnia);
  • dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed (dostęp do 16 specjalistów w wersji podstawowej) ;
  • kursy eTutor na j. angielski, j. niemiecki i j. hiszpański;
  • pomoc koleżanek i kolegów – zawsze możesz na nas liczyć!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Rotenso Spółka z ograniczona odpowiedzialnością

branże: Badania i rozwój

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Większość ogólnopolskich komitetów wyborczych w swoich programach przedstawia propozycje dotyczące polskiego systemu podatkowego. Eksperci inFakt sprawdzili, jakie byłyby zarobki Polaków, gdyby w życie weszły zmiany proponowane przez ...

Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.