PracaOferty pracy Ruda ŚląskaPracownik produkcji - stabilna praca od zaraz

Kto szuka:

Personnel International BPO Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji - stabilna praca od zaraz

Lokalizacja:

Ruda Śląska

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Grupa Personnel International – 20 lat na rynku, 48 tysięcy zatrudnionych pracowników!

Kim jesteśmy?

Grupa Personnel International to stabilny partner na europejskim rynku pracy z 20-letnim doświadczeniem. Z nami już blisko 48 tysięcy osób znalazło zatrudnienie w Polsce i za granicą. Dynamiczny rozwój naszej firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. sprawia, że obecnie szukamy ambitnych i zaangażowanych osób do naszego zespołu!

Dla jednego z naszych Klientów obecnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku pracownika produkcji.

Lokalizacja: Gliwice

Opis stanowiska: Dołącz do naszego zespołu jako Pracownik Produkcji! Twoje główne obowiązki będą obejmować:

  • Klejenie standów na ploterach oraz ręcznie przy użyciu pistoletów klejowych.
  • Pakowanie standów w kartony oraz folię.
  • Konfekcjonowanie produktów (pakowanie/przepakowanie towarów).
  • Paletyzacja gotowych standów.

Oferujemy:

·       Gwarancję stabilnego zatrudnienia na przejrzystych warunkach z umową zlecenie.

·       Stawkę godzinową 28,10 zł brutto – miesięczny zarobek to ok. 4500 zł brutto miesięcznie!

·       Pracę w dynamicznym zespole pełnym pozytywnej energii i wsparcia, gdzie czeka na Ciebie przyjazna atmosfera!

Zapraszamy również studentów! To doskonała okazja, by zdobyć doświadczenie i zarobić, łącząc pracę z nauką.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu!

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Dyspozycyjności do pracy na dwie zmiany po 8 godzin.
  • Praca w godzinach od 6:00 do 22:00, od poniedziałku do soboty.
  • Chęci do nauki – wszystkiego, czego potrzebujesz, nauczymy Cię na miejscu! :)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Personnel International BPO Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.