Kto szuka:

Lambertz Polonia Sp. z o.o.

Stanowisko:

Paletowy

Lokalizacja:

Ruda Śląska

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Układanie towarów w opakowaniach jednostkowych oraz zbiorczych na paletach zgodnie z kartami logistycznymi
  • Transportowanie towarów do miejsca paletyzacji na przenośnikach
  • Wykonywanie operacji magazynowych takich jak: zamykanie kartonów, etykietowanie, ważenie, foliowanie i pakowanie kartonów
  • Terminowe realizowanie powierzonych zadań
  • Przestrzeganie norm jakościowych i wydajnościowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Znajomość procesu konfekcjonowania
  • Umiejętność raportowania bieżącej produkcji
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym  (12-to godzinnym)
  • Wysoka motywacja do pracy

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Zniżki na zakupy w sklepach firmowych Lambertz
  • Pracę  pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-01

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: Lambertz Polonia Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy