PracaOferty pracy Ruda ŚląskaGłówna Księgowa / Główny Księgowy

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Lokalizacja:

Ruda Śląska

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Nadzorowanie pracy podległego zespołu prowadzącego księgowość spółek na Księgach Handlowych,
  • Wsparcie merytoryczne dla członków zespołu,
  • Prowdzenie ksiąg handlowych dla klientów biura,
  • Prowadzenie dokumentacji księgowej zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości oraz wymogami podatkowymi,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat),
  • Współpracę z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
  • Udzielanie porad i doradzanie klientom w zakresie finansowo-księgowym.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w księgowości w zakresie Ksiąg Handlowych,
  • Bardzo dobrej znajomości zasad rachunkowości oraz przepisów kodeksu pracy,
  • Umiejętności sporządzania sprawozdań finansowych,
  • Praktycznej znajomości przepisów podatkowych,
  • Dobrej znajomości pakietu Office,
  • Umiejętności delegowania zadań.
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Terminowości, dokładności i sumienności.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w intensywnie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów (kartę Multisport, pakiet medyczny PZU),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  •  Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego Klienta– firmy oferującej usługi w zakresie doradztwa podatkowego oraz prowadzenia ksiąg rachunkowych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Księgowość / Audyt

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...