PracaOferty pracy Rawa Mazowiecka › KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO

Lokalizacja:

Rawa Mazowiecka

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1155

Obowiązki:

Obsługa wózka widłowego. Rozładunek, załadunek towaru.
Umowa o pracę tymczasową. Pracodawca użytkownik: PEPCO w Rawie Mazowiecka.
Praca w godzinach: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00.
Spotkanie z pracodawcą 10.07.2024r. godz. 10:00 w PUP Piotrków Tryb., ul. Dmowskiego 27 sala 25 (I piętro).

Wymagania:Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • chęci do pracy, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, uprawnienia na wózki widłowe (WJO II)

Miejsce pracy: Biała 5, 96-200 Rawa Mazowiecka, powiat: rawski, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Praca - wiadomości i porady

  • Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...

  • Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

  • Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.