PracaOferty pracy RadzyminProsta praca na produkcji od zaraz

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Prosta praca na produkcji od zaraz

Lokalizacja:

Radzymin

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta zajmującego się produkcją wyrobów żywnościowych poszukujemy na stanowisko:

Operator produkcji

Zakres obowiązków:

· obsługa maszyn produkcyjnych

· nadzór nad linią produkcji

· przestrzeganie receptur

Wymagania:

· badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wyrobienia)

· doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

· dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • pracę w trybie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • benefity: opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie PZU, Pracownicze Plany Kapitałowe bony świąteczne
  • szkolenia stanowiskowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-26

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inne / Pozostałe

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...

Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Freelancehunt, stawki oferowane freelancerom zbliżyły się do 400 zł/h, a konkurencyjność w niektórych specjalizacjach podskoczyła o ponad 100%. Na atrakcyjne wynagrodzenia mogą liczyć m.in. wolni ...