PracaOferty pracy RadzionkówKierownik robót na zakładzie prefabrykacji

Kto szuka:

Stropy Małro Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Kierownik robót na zakładzie prefabrykacji

Lokalizacja:

Radzionków

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Kierowanie procesem produkcji prefabrykatów,
  • Kontrola jakości wytwarzanych elementów,
  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcji,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • Udoskonalanie procesów produkcyjnych,
  • Kontrola zaopatrzenia oraz zarządzanie logistyką,
  • Zapewnienie przestrzegania zasad BHP,
  • Koordynacja działań z biurem projektowym,
  • Monitorowanie realizacji harmonogramu produkcji,
  • Zarządzanie kosztami produkcji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wiedza techniczna w zakresie prefabrykatów żelbetowych i procesów technologicznych,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i organizacji pracy,
  • Dobra znajomość norm i przepisów związanych z produkcją żelbetową oraz budownictwem,
  • Zdolności analityczne.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach,
  • Przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Stropy Małro Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Produkcja / Przemysł

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Useme, pierwsze miesiące bieżącego roku przyniosły dość pokaźne wzrosty stawek oferowanych freelancerom. W niektórych przypadkach sięgnęły one nawet 50 proc. Wolni strzelcy mają zatem powody do ...

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń 2023 udział wzięło 2 975 pracowników zatrudnionych w działach personalnych. Z czego 88% stanowiły kobiety, 67% osoby z wykształceniem wyższym magisterskim, 82% pracowało w firmach z przewagą kapitału ...