eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Brwinów › Spedytor ds. Frachtu Kolejowego

Kto szuka:

cargo-partner spedycja sp. z o.o.

Stanowisko:

Spedytor ds. Frachtu Kolejowego

Numer referencyjny:

BRW/RAIL/21052024

Lokalizacja:

Brwinów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich najważniejszych zadań na tym stanowisku należeć będzie:
  • samodzielna organizacja i kontrola realizacji zleceń w obszarze spedycji kolejowej
  • gwarantowanie prawidłowego przygotowania i obiegu dokumentów
  • bieżący i bezpośredni kontakt z klientami oraz współpraca z armatorami i podwykonawcami spółki
  • współpraca z biurami cargo-partner oraz agentami spedycyjnymi na całym świecie
  • rozwój działalności spedycyjnej poprzez dbanie o wysoką jakość usług oraz pozytywny wizerunek cargo-partner

Wymagania stawiane pracownikowi:

Profil kandydata:
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży TSL
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • komunikatywność i orientacja na bezpośrednią współpracę z klientem
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatkowych świadczeń pozapłacowych
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • miłą atmosferę pracy w zgranym, młodym i ambitnym zespole, który czeka na Ciebie z otwartymi ramionami

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-21

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: cargo-partner spedycja sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy