PracaOferty pracy RadomskoKIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO/SPRZEDAWCA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO/SPRZEDAWCA

Lokalizacja:

Radomsko

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0744

Obowiązki:

transport towarów( warztwa i owoce) na terenie powiatu radomszczańskiego

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • !PRAWO JAZDY KAT.b

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Miejsce pracy: UL.TRANSPORTOWA 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...

Jak zatrudnić osobę niepełnosprawną? Jakie są wymogi zatrudniania niepełnosprawnych? Jak uzyskać status zakładu pracy chronionej? Z takimi pytaniami zwracają się do nas przedsiębiorcy, pracodawcy, którzy chcą skorzystać z oferowanych ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.