PracaOferty pracy RadomPracownik Utrzymania Czystości na teren zewnętrzny

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik Utrzymania Czystości na teren zewnętrzny

Lokalizacja:

Radom

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Pracownik Utrzymania Czystości

Galeria Słoneczna Radom

Praca od poniedziałku do soboty  w systemie zmianowym  w godz. 5-13/13-21

Oferujemy:

·         Umowa zlecenie z możliwością przejścia  na umowę o pracę

·         Elastyczny grafik (tygodniowy, dzienny).

Zadania:

              - zamiatanie,

             - odśnieżanie chodników w okresie zimowym

             - opróżnianie koszy na śmieci,

             - maszynowe mycie posadzek,

Zainteresowane osoby proszę wysyłać swoje CV klikając Aplikuj  lub dzwon 787096990

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:

·         Chęci do podjęcia pracy na stałe,

·         Dyspozycyjność w godzinach zmianowych (5:00-13:00 ; 13:00-21:00),

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i ankiecie przeprowadzonej wśród 5000 pełnoetatowych ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.