PracaOferty pracy Radom › Obsługa klienta biznesowego/specjalizacja collections - praca hybrydowa (Warszawa)

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Obsługa klienta biznesowego/specjalizacja collections - praca hybrydowa (Warszawa)

Lokalizacja:

Radom

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.
Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży BPO/SSC pooszukujemy kandydatów na stanowisko w obsłudze klienta - branża finansowo-księgowa.

Numer referencyjny: MAKO

Miejsce pracy: Radom

Obowiązki na stanowisku:

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi firmy
  • codzienny kontakt telefoniczny (głównie)
  • monitorowanie danych finansowych na kontach klientów oraz dokonywanie poprawek, w przypadku nieścisłości i błędów
  • analiza i aktualizacja danych, w systemach księgowych
  • monitorowanie stanu należności, na kontach klientów biznesowych
  • ścisła współpraca z pozostałymi osobami które biorą udział w procesie
  • tworzenie raportów i pozostałej dokumentacji, na podstawie zweryfikowanych danych

Praca na tym stanowisku wymaga, kontaktu jedynie z współpracownikami firmy. Stanowisko to nie wymaga dużego kontaktu z klientem biznesowym.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Możliwość wykorzystywania języków obcych, wyżej wymienionych
  • Umiejętność komunikowania się mailowego w języku niemieckim (około 20-30% telefonów, reszta kontakt mailowy)
  • Zdolność do budowania długoterminowych profesjonalnych relacji służbowych
  • Dostępność do pracy na pełen etat, od poniedziałku do piątku
  • Otwartość na pracę w trybie hybrydowym
  • Chęć rozwoju w obszarze księgowym, finansowym i innych pochodnych
  • Doświadczenie nie jest wymagane!!!

Nasz klient oferuje:

  • Pracę hybrydową (2 razy w ciągu tygodnia z biura w Warszawie)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (od 7.00 do 10.00)
  • Stabilizację zawodową
  • Możliwość długoletniej współpracy z firmą oraz zmiany stanowiska
  • Umowę o pracę (brak umów zlecenie, umowy o dzieło)
  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz onboarding
  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Szansę na rozwój zawodowy oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Obsługa klienta / Call center

Praca - wiadomości i porady

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • GUS: przeciętne wynagrodzenie w 2023 roku wyniosło 7155,48 zł

    GUS: przeciętne wynagrodzenie w 2023 roku wyniosło 7155,48 zł

    Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    W I kwartale 2023 roku ZUS przeprowadził w całej Polsce 117,2 tys. kontroli osób posiadających zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy i wydał 7,77 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Co kontroluje ...

  • Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Dyrektywa, która weszła w życie 26 kwietnia br. implikuje szereg zmian w prawie pracy, kluczowych z punktu widzenia pracowników - dotyczących m.in. godzenia obowiązków zawodowych i rodzinnych oraz przejrzystych i przewidywalnych warunków ...