eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy RadomKierownik Działu Utrzymania Ruchu

Kto szuka:

GGG Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Lokalizacja:

Radom

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Zarządzanie działem Utrzymania Ruchu, monitorowanie i raportowanie jego pracy.
  • Tworzenie standardów i warunków do prawidłowej eksploatacji infrastruktury przedsiębiorstwa.
  • Organizacja i nadzór nad instalacją, odbiorem, modernizacją i konserwacją infrastruktury technicznej.
  • Zapewnienie ciągłości produkcji - utrzymanie ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych, infrastruktury obiektu, elektrycznych i ciepłowniczych oraz nadzór nad ich sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem.
  • Analiza przyczyn awarii i wprowadzanie działań korygujących.
  • Zapewnienie pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami i zintegrowanymi systemami.
  • Planowanie i nadzorowanie przeglądów maszyn i urządzeń.
  • Planowanie i nadzorowanie okresowych przeglądów technicznych budynków i instalacji.
  • Udział w przeglądach dozorowych i konserwacyjnych urządzeń oraz instalacji budynków.
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną, instalacjami i wyposażeniem zakładu.
  • Nadzór nad magazynem części i materiałów eksploatacyjnych.
  • Koordynacja i nadzorowanie prac wykonywanych przez serwisy zewnętrzne.
  • Współpraca z działem produkcji i innymi działami przedsiębiorstwa.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Co najmniej średnie wykształcenie o profilu technicznym.
  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu, w tym min. 2 lata na stanowisku kierowniczym.
  • Doświadczenie w pracy w firmie z branży CNC lub pokrewnej.
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu.
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi działami firmy.
Mile widziane:
  • Znajomość TPM (Total Productive Maintenance), CMMS (Computerized Maintenance Management System) oraz innych systemów zarządzania utrzymaniem ruchu.
  • Uprawnienia Audytora wewnętrznego ISO9001, 14001 oraz inne związane z ww. stanowiskiem.
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Współpracę ze specjalistami branży metalowej
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć zawodowych
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów:
    • karta Multisport dla pracownika, osób towarzyszących i członków rodziny,
    • prywatna opieka medyczna,
    • nauka języków obcych,
    • elastyczne godziny pracy,
    • świadczenia socjalne,
    • ubezpieczenie grupowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: GGG Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny

Z danych Komisji Nadzoru Finansowego oraz Polskiej Izby Ubezpieczeń wynika, że grupowe ubezpieczenia zdrowotne i na życie z roku na rok są coraz popularniejsze. Z czego wynika rosnące zainteresowanie tymi polisami? Na to pytanie odpowiadają ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

Jeszcze nie tak dawno początkujący specjaliści IT mogli wybierać spośród skierowanych do nich ogłoszeń. Pracy dla juniorów nie brakowało, a oferowane im wynagrodzenia były atrakcyjne względem przeciętnych. Obecnie siły na rynku pracy ...