eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Technik serwisu mobilnego

Kto szuka:

STRABAG PFS

Stanowisko:

Technik serwisu mobilnego

Lokalizacja:

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • prace związane z utrzymaniem ruchu urządzeń na obiektach
  • wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych
  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji serwisowej
  • praca w trybie mobilnym: obszar Trójmiasta i woj. pomorskie (biuro zlokalizowane w Kowalach)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne preferowane z branży elektrycznej lub klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie
  • 3- letnie doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektów ( obsługa ww. instalacji, urządzeń)
  • umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń
  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji serwisowej
  • umiejętność obsługi komputera i podstawowych programów (pakiet Office)
  • świadectwa kwalifikacyjne Gr1 i Gr 2
  • uprawnienia UDT F-gazy
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, dobry kontakt z klientem
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia, MultiSport
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Firma oferuje:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.