PracaOferty pracy PuławyNAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE DZIECKA W SPEKTRUM AUTYZMU

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE DZIECKA W SPEKTRUM AUTYZMU

Lokalizacja:

Puławy

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0791

Obowiązki:

Praca z dziećmi ze spektrum autyzmu

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Zawód:

  • Pedagog specjalny

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym lub studia podyplomowe lub kurs, specjalista do pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu, mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy: Legionu Puławskiego 8, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 53 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Edukacja / Praktyki / Staże

Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

W wakacje wszystko zwalnia. Także aktywność zawodowa wyhamowuje. Część pracowników wykorzystuje urlopy wypoczynkowe, więc wydawać by się mogło, że nie jest to dobry czas na szukanie nowej pracy. Jednak zdaniem ekspertów z Manpower ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...