eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PrzeworskMONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Lokalizacja:

Przeworsk

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1209

Obowiązki:

Montaż konstrukcji stalowych
godziny pracy: 6-14-, 14-22

Miejsce pracy Przeworsk

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • umiejętność montowania konstrukcji stalowych
  • chęci do pracy
  • Sumienność
  • obowiązkowość
  • dokładność
  • praktyczna znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie na stanowisku

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe

Miejsce pracy: Łąkowa 5, 37-200 Przeworsk, powiat: przeworski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP, kontakt osobisty, kontakt telefoniczny

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 51 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Niemal każda firma przeprowadza dziś szkolenia. Warto wiedzieć, że w określonych przypadkach, czas spędzony na wyjeździe integracyjnym połączonym ze szkoleniem, może zostać potraktowany jako nadgodziny. "Konsekwencją regulacji zawartej w ...

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...