eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PruszkówOperator maszyny

Kto szuka:

Personnel Service Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator maszyny

Lokalizacja:

Pruszków

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + premia
  • Ekwiwalent obiadowy - wypłacany co miesiąc
  • Praca od poniedziałku do piątku – wolne weekendy
  • Pakiet benefitów socjalnych
  • Umowa o pracę tymczasową przez 3 miesiące a następnie zatrudnienie przez firmę

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zadania
  • Każdorazowe sprawdzenie stanu maszyny produkcyjnej przed przystąpieniem do pracy.
  • Obsługa maszyny produkcyjnej i zapisy  danych produkcyjnych oraz jakościowych w systemie SAP zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  • Prowadzenie bieżących kontroli jakości produktów.
  • Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości produkcyjnych przełożonym.
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy w trakcie wykonywania zadań jak i po zakończeniu zgodnie z wytycznymi BRC i HACCP.
  • Aktywne uczestniczenie w programach poprawy jakości, wydajności oraz BHP.

Firma oferuje:

Wymagania
  • Dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku)
  • Zaangażowanie oraz dokładność
  • Zdolności manualne
  • Doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej będzie dużym atutem
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Personnel Service Polska Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 3 557 osób, które przynajmniej dwa razy wypełniły ankietę w latach 2018-2024 i zostawiły swój adres email. W niniejszym artykule przedstawimy, jak wyglądała dynamika wynagrodzeń ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...