eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PruszkówMechanik / Elektromechanik

Kto szuka:

STRABAG BMTI Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik / Elektromechanik

Numer referencyjny:

Pruszków

Lokalizacja:

Pruszków

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania
  • wykonywanie napraw i serwisów drobnego sprzętu (zagęszczarki, piły, agregaty, myjki)
  • wykonywanie napraw i serwisów maszyn budowlanych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • wiedza z zakresu mechaniki/elektromechaniki
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mechanik pojazdów samochodowych, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych itp.)
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1: E i dozoru D do 1 kV

Firma oferuje:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.