PracaOferty pracy PruszkówInżynier mechanik / Stażysta w dziale technicznym (m/k)(staż płatny)

Kto szuka:

STRABAG BMTI Sp. z o.o.

Inżynier mechanik / Stażysta w dziale technicznym (m/k)(staż płatny)

Lokalizacja:

Pruszków

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania
  • zapoznanie się z funkcjonowaniem koncernu, jego zasobami, procesami, organizacją itd.
  • praktyczne realizowanie różnych zadań w wybranych dyrekcjach operacyjnych oraz spółkach serwisowych
  • dokładne poznanie wszelkich procesów i procedur związanych z działem serwisu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • ukończone studia wyższe o profilu technicznym (mechatronika, budowa i eksploatacja maszyn lub podobne)
  • znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego oraz pakietu MS Office
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • chęć rozwijania swych kompetencji w zakresie nowoczesnych technologii i środków produkcji stosowanych w budownictwie
  • doświadczenia oraz zainteresowania w obrębie maszyn i urządzeń budowlanych będą dodatkowym atutem

Firma oferuje:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.