eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PruszkówAmbasador Jakości

Kto szuka:

Grupa Outworking

Stanowisko:

Ambasador Jakości

Lokalizacja:

Pruszków

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Powitanie klienta, kierowanie ruchem klientów,
  • Weryfikacja kompletności dokumentów,
  • Udzielanie informacji klientom,
  • Kierowanie do stanowisk,
  • Wspomaganie w obsłudze kolejkomatu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Poszukujemy kandydatów, którzy:
  • Komunikatywność, życzliwość, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Odpowiedzialność, samodzielność w działaniu,
  • Dobra dykcja, poprawne posługiwanie się językiem polskim,
  • Wykształcenie co najmniej średnie.

Firma oferuje:

Zapewniamy:
  • Umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin na okres maksymalnie 18 miesięcy,
  • Stawkę godzinową 28,10 zł brutto,
  • System premii i nagród zgodny z polityką PGE,
  • Dostęp do pakietu sportowego Multisport,
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-25

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Grupa Outworking

branże: Administracja biurowa

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń, w 2023 roku uczestniczyło 80 290 osób. 75% uczestników mieszka w miastach powyżej 100 000 mieszkańców, 74% ma wykształcenie wyższe, a 84% jest zatrudnionych w firmach prywatnych. W artykule ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Sztuczna inteligencja rozgaszcza się w coraz większej ilości sektorów gospodarki. Opinię publiczną zszokowała informacja o zwolnieniu dziennikarzy jednej ze stacji radiowych i zastąpienie ich wygenerowanych przez AI "prezenterów". Czy ...

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.