PracaOferty pracy Pruszcz Gdański › Operator Wózka Widłowego

Kto szuka:

Erontrans Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja:

Pruszcz Gdański

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • wspieranie procesów logistycznych (m.in. obsługa wózka widłowego)
  • załadunek i rozładunek towarów
  • bieżące prace magazynowe
  • wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie pracy magazynu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od Kandydatów oczekujemy:
  • zaangażowania
  • dyspozycyjności (praca zmianowa oraz w weekendy)
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • pracę zmianową w godzinach 6.00 – 14.00; 14.00 - 22.00
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników
  • możliwość dalszego rozwoju w ramach prężnie rozwijającej się organizacji
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Specjalista ds. Kadr i Płac Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Cieśla

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Erontrans Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy