PracaOferty pracy Pruszcz GdańskiKIEROWNIK SKLEPU/FAKTURZYSTA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KIEROWNIK SKLEPU/FAKTURZYSTA

Lokalizacja:

Pruszcz Gdański

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/8707

Obowiązki:

Realizacja celów sprzedażowych, dbałość o uzyskanie optymalnego poziomu marży, sprzedaż produktów, dbałość o wprowadzanie i promocję nowych produktów dbałość o optymalizację kosztów. Zarządzanie podległym zespołem (planowanie pracy podległego zespołu, nadzór nad wyznaczaniem celów oraz codziennymi zadaniami). Skuteczne i konsekwentne motywowanie pracowników do osiągania jak najlepszych wyników w wykonywanej pracy. Organizowanie cyklicznych spotkań, rekrutacja pracowników oraz odpowiedzialność za wprowadzenie i wdrożenie nowych pracowników do pracy w zespole. Profesjonalna obsługa klienta zarówno zewnętrznego jak i wewnętrznego, dbałość o należyte zaopatrzenie sklepu, przyjmowanie dostaw towaru, sprawdzenie poprawności dokumentów dostaw oraz prowadzenie dokumentacji w tym zakresie w dostępnym oprogramowaniu sprzedażowym. Raportowanie (rozliczanie kasy fiskalnej, przygotowywanie raportów, dziennych, miesięcznych), zarządzanie akcjami promocyjnymi na terenie sklepu, udział w zadaniach i pracy zespołu pracowników sklepu, przeprowadzanie inwentaryzacji i ograniczanie strat sprzedaży. Praca od poniedziałku do soboty, w zakresie godzin 6-22 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą). Miejsce pracy: Gdańsk lub Pruszcz Gdański.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe, wysoki poziom kultury osobistej, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Umiejętności: pracy w zespole, komunikatywność, elastyczność, planowania pracy własnej, zarządzania zespołem pracowników, motywowania podległego zespołu, przekazywania nabytej wiedzy i doświadczenia podległym pracownikom, obsługi kasy fiskalnej oraz terminalu, analizowania informacji pochodzących z otrzymywanych raportów i wyciągania z nich wniosków przydatnych w wykonywanej pracy. Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy: 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-25

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zarządzanie

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

W 2023 roku mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce wyniosła 7 144 PLN i była wyższa o 887 PLN niż w roku ubiegłym (o 14,2%). Niestety dysproporcje między zarobkami kobiet i mężczyzn nadal są bardzo widoczne. Podobnie jak w latach ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...