eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Pruszcz Gdański › Kierowca - Magazynier

Kto szuka:

Herbud Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierowca - Magazynier

Lokalizacja:

Pruszcz Gdański

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do podstawowych obowiązków należeć będzie:
  • Odbieranie i rozwożenie przesyłek od/do klientów/partnerów firmy autami dostawczymi do 3,5 t .
  • Bieżąca obsługa magazynu – wydania i przyjęcia na podstawie dokumentów WZ i PZ.
  • Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie (praca ręczna + praca wózkiem widłowym).
  • Dbanie dobry wizerunek firmy.
  • Dbanie o prządek i bezpieczeństwo higieny w miejscu pracy.
  • Przestrzeganie procedur i procesów obowiązujących w firmie.
  • Odpowiedzialność za wygląd i prawidłową konserwację powierzonego sprzętu.
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego wynikające z potrzeby funkcjonowania oddziału.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy + płatne nadgodziny.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Wdrożenie i przygotowanie do objęcia stanowiska pracy.
  • Dołączenie do ambitnego zespołu tworzącego strukturę w oparciu o współpracę i partnerstwo.
  • Zdobycie cennego doświadczenia.

Firma oferuje:

Wymagania:
  • Zaangażowanie.
  • Sumienność.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5t.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie – prace fizyczne.
  • Mile widziane uprawnienia UDT - wózki widłowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Herbud Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy