PracaOferty pracy PoznańSpecjalista HR Contact Center praca zdalna

Kto szuka:

ipracujzdalnie.pl

Stanowisko:

Specjalista HR Contact Center praca zdalna

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jako Specjalista HR Contact Center będziesz pracował/a zdalnie. Będziesz pełnił/a rolę pierwszej linii wsparcia dla nowo zatrudnionych pracowników, oraz ich menedżerów. Twoje główne zadania będą obejmować zapewnienie doskonałej obsługi klienta wewnętrznego poprzez interakcje osobiste, telefoniczne i cyfrowe.

Ogłoszenie jest skierowane do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży,
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach,
  • pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.

Kluczowe obowiązki:

  • odbieranie, odpowiadanie i rozwiązywanie zapytań i próśb otrzymanych na pierwszej linii kontaktu z pracownikami za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji,
  • zapewnienie operacyjnego wsparcia personalnego w całym cyklu życia pracownika,
  • zapewnienie wsparcia technicznego kandydatom i pracownikom w zakresie wszystkich aplikacji wykorzystywanych w dziale HR,
  • obsługa aktualizacji treści w systemach HR i innych dedykowanych kanałach komunikacji z pracownikami, zgodnie ze zmianami w procesach i procedurach zatrudnienia,
  • wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego, w tym utrzymywanie i aktualizacja procedur, oraz innej dokumentacji w zakresie odpowiedzialności zespołu HR Contact Center.

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie kontakt z ludźmi, wysoką jakość obsługi klienta wewnętrznego, dokładność oraz ciągłe doskonalenie procesów, zapraszamy do aplikowania na stanowisko Specjalisty HR Contact Center.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • znajomość narzędzi i systemów wykorzystywanych w HR,
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów i zapytań,
  • dokładność i dbałość o szczegóły,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: ipracujzdalnie.pl

branże: HR

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Większość ogólnopolskich komitetów wyborczych w swoich programach przedstawia propozycje dotyczące polskiego systemu podatkowego. Eksperci inFakt sprawdzili, jakie byłyby zarobki Polaków, gdyby w życie weszły zmiany proponowane przez ...